HAKKIMIZDA

Uzun yıllar gıda sektöründe faaliyet gösteren Nisse Gıda Burgerking Arnavutköy şubesini de bünyesine katarak, sektörde büyümeye devam ediyor. Sağlıklı nesiller için en önemli şartın kaliteli ürünler tüketmek olduğu bilinciyle, siz değerli müşterilerimizin kolaylıkla ulaşabilecekleri ürün yelpazesini hizmetinize sunuyoruz.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak, amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek, dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak, mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.

Vizyonumuz;


Dağıtımını yaptığımız markaların, insanların yaşam kalitelerini artırma güçlerine ve doğru işler yaptığımıza her zaman inandık. Şirketimiz müşteri portföyünü büyüttükçe, sorumluluklar da o nisbette artıyor. Ortaya koyduğumuz sinerjinin daha geniş kapsamlı etkilerini düşünmek ve bu etkiler doğrultusunda hareket etmek temel vizyonumuzdur.